Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy i na budowę domu | Rzeszów

Jak porównać ofertę każdego banku w Polsce?

Twój wymarzony dom w zasięgu ręki

Uzyskaj najtańszy kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Rzeszowie całkowicie za darmo. Nasz zespół składa się z prawników oraz ekspertów z wieloletnią praktyką bankową, którzy zbadają Twoją sytuację finansową znacznie lepiej niż kalkulatory online.

Wsparcie prawników

Otrzymujesz bezpłatne wsparcie prawników, którzy przeanalizują dokładnie umowę z deweloperem.

Najlepszy wybór

Posiadamy aż 80 ofert na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Rzeszowie aż od 14 banków.

Analiza finansowa

Zbadamy Twoją zdolność kredytową i zaproponujemy same korzystne rozwiązania finansowe.

Decyzja do 48h

Jeśli masz już wybraną nieruchomość, decyzję kredytową dostaniesz nawet w 2 dni.

Usuwamy stary BIK

Nasi prawnicy sporządzą oficjalne pisma o usunięcie złej historii kredytowej sprzed lat.

Formalności

Nie martw się papierkową robotą - nasi eksperci kredytowi załatwią wszystko za Ciebie.

Dlaczego warto wybrać nas?

Świadczymy najwyższej jakości usługi finansowe

Jesteśmy firmą niezależną od banków i instytucji finansowych, dlatego negocjujemy z nimi najlepsze warunki umów na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Rzeszowie i okolicach.

80% więcej szans

Wiemy w jakim banku klient otrzyma najtańszy kredyt. Z nami zyskujesz aż o 80% więcej szans na pozytywną decyzję kredytową banku.

Porównanie ofert

Mamy dostęp do ponad 80 ofert kredytowych z 14 banków w całej Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi bankami dostępnymi na rynku.

Negocjujemy z bankami ceny kredytów

Wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejsze warunki umowy kredytowej, niezależnie od tego, w jakim banku złożysz wniosek.

Maksymalna skuteczność

RRSO oferty kredytowej w różnych bankach może różnić się nawet o 10%. My dajemy 100% gwarancji, że załatwimy Ci najtańszy kredyt.

Dlaczego za darmo?

Nie szukaj samemu - u nas nic nie płacisz!

Preferujemy nowoczesne rozwiązania. Opłaty pobieramy od banków. Każdy pozyskany klient to dla nas jednakowa kwota – niezależnie od tego, gdzie złożyliśmy wniosek. To oznacza, że nie zależy nam na kierowaniu klientów do konkretnych placówek – wyznacznikiem naszego sukcesu jest Twój sukces – czyli pozyskanie dla Ciebie najtańszego kredytu na rynku.

Co jeszcze?

Nasz cel?

Co zyskasz?

0 +

Zadowolonych Klientów

0 +

Udzielonych kredytów

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Ofert kredytowych

FAQ

Częste pytania

Ponieważ doradca klienta w banku to nikt inny jak sprzedawca - będzie on próbował sprzedać swoim klientom najdroższy produkt. My nie sprzedajemy kredytów - naszym jedynym i darmowym produktem jest pomoc naszym klientom uzyskać te najtańsze. 

Każde zapytanie kredytowe w banku obniża Twoją zdolność kredytową. Są to zabezpieczenia wprowadzane przez banki, aby oszuści nie mogli brać kilku kredytów jednocześnie. Z nami oszczędzisz sobie tego procesu. Porównasz same najtańsze oferty na kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Rzeszowie bez konieczności składania osobnych zapytań w bankach.

Pieniądze zdobywamy dzięki współpracy z bankami - każdy pozyskany kredyt to dla nas jednakowa kwota. To oznacza, że nie kierujemy naszych klientów do konkretnych placówek - naszym  jedynym celem jest znalezienie najtańszych kredytów dla każdego.

Darmowa konsultacja

Uzyskaj najtańszy kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Rzeszowie zupełnie za darmo.